Renklerin Dünyasına Hoşgeldiniz!

AB Serigrafi Hakkında

image

Kalite Politikası

AB Serigrafi'de kalite, tüm çalışanlarımız tarafından, en yüksek kalite bilinci ile temin edilir. Değişmez hedefimiz, kalitede sürekli artış ve maliyetlerde sürekli düşüştür. Ürünlerimizin özgünlüğü ve kalitesi, müşterilerimizin tatmini ve uzun vadeli başarılarımızın temel dayanağıdır. Kalite politikamızın ana hatları şunlardır:

 Tüm AB Serigrafi çalışanlarının katkısı ile, yüksek kalite, düşük maliyet çalışmalarını aralıksız sürdürmek

 Tüm çalışmalarımızda, müşterilerimizin istek ve önceliklerini kendi istek ve önceliklerimiz olarak kabul etmek

 Koşulsuz müşteri memnuniyeti

 Tüm çalışanlarımız için zevkli, çevre için temiz bir çalışma ortamı.

Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız”dır.

19/12/2016

Genel Müdür

ABDURRAHİM BAŞDAR


Kaliteli, Hızlı, Güvenilir

1968 yılında iş hayatına başlayan AB Serigrafi, bugün 3000 m2 kapalı alanda, 35 nitelikli personeli ile sektörünün
en güçlü tedarikçilerinden biridir.


AB Serigrafi 48 yıldan fazla iş deneyiminin ardından endüstriyel pazarda, genç ve dinamik kadrosu ile anında ve yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.

Sürekli Gelişen

AB Serigrafi nin vizyonu; en kaliteli ürünleri, istenilen sürede,müşterilerinin güvenilir ve ekonomik çözüm ortağı olarak; sektöründeki yerini her geçen gün daha ileri taşımaktır.

Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir gelişme göstererek zaman içinde hizmet verdiği sektör ağını genişletmekte, personele ve teknolojiye büyük yatırım yaparak, kendi deneyim ve bilgi birikimleri doğrultusunda müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.


Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ürünler üretmek ve işlerin zamanında teslim edilmesini, kaliteli tasarımlar, birinci sınıf baskılar ve özverili çalışması ile müşterilerinin beğenisini kazanmak, müşterilerinin her işini en uygun çözümler bularak sonuçlandırmak hedefimizdir.